Terapie Rising Star

Nastoluje rovnováhu, pečuje a ozdravuje na všech úrovních vašeho bytí.

Co je energetická Terapie Rising Star?

Léčení za pomoci terapie Rising Star je velmi jemné a neuvěřitelně mocné. Jediné, co je zapotřebí, aby to fungovalo, je vaše ochota se uzdravit.

Metoda Rising Star v sobě harmonizuje původní záměr a čistotu mnoha jiných ozdravujících systémů z Indie, Tibetu, Číny, Japonska, Evropy, Egypta a kultury Keltů.

Tento krásný prožitkový systém změnil životy tisíců lidí po celém světě. Přináší štěstí, mír a úlevu z mnoha forem životních útrap.

Terapie Rising Star Andrea Biličová

Ozdravení NE-MOCI a systém energií v našem těle

Vědci jasně prokázali, že podstatou všeho je energie. Energetická pole fungují uvnitř (systém čaker) a vně našich těl (systém aury).

Když naše energetická vibrace klesá, může dojít na fyzické, emocionální, mentální a duchovní úrovni k ne-moci. Energetické terapie navrací lidskému energetickému systému vyšší frekvence pro podporu dobré kondice.

Rising Star přináší ozdravení všech úrovní a zabývá se příznaky i příčinami ne-mocí. Jedná se tedy o mimořádně komplexní a účinný ozdravný systém.

Rising Star představuje energii Slunce. 

Jak terapie Rising Star probíhá?

  • Terapie probíhá v závislosti na domluvě indoor nebo outdoor.
  • Začínáme úvodem do terapie, malým očistným rituálem - naladění se na následnou terapii, krátká meditace.
  • Po celou dobu terapie ležíte v poloze na zádech s pažemi podél těla, uvolnění se zavřenýma očima.
  • Pracuji postupně nad každou čakrou od koruní směrem ke kořenové.
  • Standardně se Vás během terapie dotýkám, pokud se s dotykem neztotožňujete, dle Vašeho přání lze terapii provést bezdotykově.
  • Terapii zakončíme krátkou konzultací.
Úvod terapie Rising Star Andrea Biličová

Fungování
terapie Rising Star

Rising Star funguje nasměrováním energie z Univerzálního zdroje ke zdroji uvnitř klienta prostřednictvím systému čaker.

Úkolem terapeuta je usnadnit proudění čisté, vysoce vibrační energie do klienta. Energie přesně ví, kde je jí nejvíce zapotřebí. Ozdravování funguje na pěti elementech: oheň, voda, vzduch, země a éter.

Zvyšuje vibrace vašich energetických polí, aby celá bytost mohla být v rovnováze a zdraví. Vše tvoří energie, proto v momentě, kdy se měníte vy, mění se i rodina a přátelé kolem vás.

Ozdravování funguje na základě 5 elementů:

Oheň

Voda

Vzduch

Země

Éter

Optimální výsledky terapie

Práce energie pokračuje po dobu 21 dnů od sezení.

Proudící energie čistí čakry a systém aury, pohybuje se sedmi energetickými body (čakrami) třikrát. Proto je nejlepší nechat si tři týdny mezi sezeními.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučují minimálně tři sezení. Každé sezení podporuje hlubší relaxaci, což umožňuje mysli uvolnit se a vyřešit hlubší problémy.

Nezapomínejte, že zdravotní problémy by měly být vždy konzultovány s lékařem.

Výhody energetické terapie Rising Star

  • Uvolňuje uvězněné emoce
  • Navrací do rovnováhy fyzické tělo
  • Zbavuje stresu, úzkosti, strachu, deprese
  • Podporuje sebelásku a vnitřní sílu

Další informace

Další informace a ceny terapií naleznete v ceníku.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k průběhu terapie, chtěli byste si domluvit termín pro terapii Rising Star v Praze nebo v Děčíně, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám pomohu vybrat tu správnou terapii pro vás a budu se těšit na osobní setkání.

Historie terapeutického systému Rising Star

Ozdravující systém Rising Star byl založen Derekem O'Neillem, mistrem, učitelem, mezinárodně uznávaným terapeutem, motivačním řečníkem, spisovatelem, učitelem bojového umění s titulem Sensei a velkým humanistou.

„Nemoc je dar a vždy přichází s poselstvím. Mnohá onemocnění jsou způsobena uvězněnými emocemi. Uvolněte emoci a zbavte se nemoci.“ Derek O´Neill, mistr učitel

Webové stránky: www.derekoneill.com

TOP