Můj příběh a cesta k energetickým terapiím

„Dokud se budeš snažit uspokojit všechny kolem sebe, dokud nepřijmeš, že tu vždycky bude někdo, komu se tvé počínání vůbec líbit nebude s vědomím, že je to tak naprosto v pořádku, nikdy tu nebudeš sám za sebe. Nemáš hranice a překračuješ tím své limity na úkor sám sebe!“ A.B.

Kdo vás energetickou terapií provede?

Sami mi dáte jistě za pravdu, že napsat pár řádek o sobě je vždy nejtěžší. Možná bych mohla zmínit výsledky testu Gallup Strenghts (empathy, adaptability, maximazer, achievement, strategy) a tím bych byla hotova, ale pokusím se vám sebe přiblížit o trochu víc i z jiné strany.

Bezstarostné dětství a cesta do světa

Jsem jedináček. Víceméně jsem prožila krásné a bezstarostné dětství. Narodila jsem se do akční a sportovní rodiny. Díky mým rodičům jsem měla příležitost si vytvořit výborný vztah k přírodě a všem možným sportům, letním i zimním. Dostala jsem skvělý základ, který se pro život velmi hodí. Sport a pobyt v přírodě mě mnoho naučil a jsem za to rodičům velmi vděčná.

Podle mého se život utváří zkušenostmi, kterých jsem ve svém životě nabyla opravdu mnoho. Ve druhém ročníku studia Gymnázia přišla „Sametová Revoluce“, která mi mimo jiné přinesla otevřené dveře do světa.

Po maturitě jsem odjela do Anglie jako Au-Pair a následně do USA, kde jsem si vydělávala prací všeho druhu. Od uklízení supermarketů, domů, práce v restauracích a barech až po řidičku kamionů. Vážně, jako řidička kamionu jsem procestovala celé státy a při tom všem jsem za to dostala ještě výborně zaplaceno :)

Dobrodružství zvané rodinný život

Po třech letech pobytu v USA jsem se vrátila domů a pustila jsem se do dalšího dobrodružství. Dorodružství zvané „rodinný život“. Mám dvě děti, každé má svého vlastního tatínka. Prošla jsem rozvodovým řízením, krachem rodinné firmy, vážným onemocněním obou rodičů, bohu dík se šťastným koncem.

Po dobu devíti let jsem s dětmi žila sama. Rčení „já a moje děti“ se stalo mou oblíbenou frází. Jestli jsem na něco ve svém životě pyšná a co se mi opravdu v životě povedlo, jsou to moje děti. Jsme skvělý tým a vztahy napříč celou velkou rodinou jsou více než dobré, mnohdy pro mé okolí až neuvěřitelné.

Příprava terapie Rising Star
Příběh Andrea - Sumatra

Měsíční pobyt na Sumatře - zlomový bod v mém životě

Zlomovým bodem v mnoha ohledech pro mě byla výprava na Sumatru v roce 2017. Měsíční pobyt v Indonésii „já a moje děti“, bez civilizace, techniky, uprostřed džungle a souostroví Sumatry. Vnímám to jako můj velký vnitřní posun. To co bylo doposud mým koníčkem, jsem chtěla nasměrovat i někam jinam.

Ozdravné systémy, které jsem doposud používala jen sama na sobě, jsem chtěla předat dál. Když to funguje u mě, proč nepomoci i druhým?

Ještě tentýž rok jsem odcestovala do Irska, kde jsem se nechala zasvětit do tajů energetického ozdravného systému Rising Star a stala se tak jeho praktikem. Půl roku na to jsem prošla zasvěcením dalšího energetického ozdravného systému Prema Birthing a stala se tak nejen jeho praktikem, ale i lektorkou oprávněnou provozovat meditační semináře.

Výsledky terapie Rising Star

Licence a certifikáty

Andrea Biličová je certifikovaný terapeut pro energetické systémy Rising Star a Prema Birthing.

Certifikát Rising Star Andrea Biličová
Certifikát Prema Birthing Andrea Biličová

Spolupráce

Marcela Jacova Giavris
www.marcela-jacova.com

Jana Dyškantová
www.janadyskantova.cz

Spolek Prales Dětem
www.pralesdetem.cz

Pavel Polák
www.pavelpolak.cz

TOP